• Nasıl transfer rezervasyonu yapabilirim?

  Transfer tarihinden en az 24 saat önce sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize gelebilir veya iletişim telefonlarımızdan bize ulaşarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Transfer günü beni nereden alacaksınız?

  Havalimanına gidiyorsanız sizi rezervasyon esnasında belirtmiş olduğunuz adresten alacağız. Havalimanından geliyorsanız, havalimanında buluşma noktamızı size sms ile bildiriyoruz.
 • Havalimanında buluşma noktasını nasıl bulabilirim?

  Araçlarımız otoparkda beklemektedir. Genellikle personelimiz inişinizi takip ederek telefon ile sizinle iletişime geçer ve araca yönlendirir. Telefonunuzun kapalı olması, iletişim bilginizin yanlış olması ve size ulaşılamadığı taktirde aracımız hareket saatinde hareket etmek durumunda kalacaktır.
 • Havalimanında çok bekler miyim?

  Sizi bekletmek istemeyiz ancak paylaşımlı transfer hizmetinde transfer saati birbirine yakın yolcular bir araya toplanarak ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır. Bu nedenle 1 saat içindeki yolcuların toplanması beklenebilir.
 • Uçuşumda iptal veya rötar olursa ne yapmalıyım?

  Uçuş iptali durumunda problem yaşamamak için lütfen mesai saatleri içinde bize bildiriniz. Uçuşunuzda rötar yaşanırsa bir sonraki araç için havalimanı yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 90 dakikayı geçen rötarlı uçuşlarda aracımız sizi bekleyemeyecektir.
 • Transfer rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?

  Rezervasyonunuzu, transferin en geç 24 saat öncesine kadar mesai saatleri içerisinde iptal ve değişiklik yapabilirsiniz. Transfer kullanılmadığı takdirde veya transfer hizmetine 24 saat kala iptal ettirmek istenirse ücret iadesi yapılamaz.
 • Transfer hizmetinizde sigorta sağlıyor musunuz?

  Bütün araçlarımız ulaştırma bakanlığının yetki belgesi dahilinde koltuk ferdi kaza ve trafik sigortalıdır.
 • Evcil hayvan kabul ediyor musunuz?

  Araç içerisinde evcil hayvan taşımak yasaktır. Önceden bilgi vermek ve sorumluluk size ait olmak üzere bagaj bölümünde taşınabilir.

Cevabını bulamadığınız bir soru varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.